Close

Insta reelsy - oferta Molto

Zanim przedstawimy ofertę chcielibyśmy napisać Wam kilka słów na temat reelsów i podejścia według naszej filozofii.  

Czym w ogóle są reelsy i komu to potrzebne?

Reelsy co do zasady są funkcją, która oferuje podobne opcje jak Instagram Stories, ale mają one tę zaletę, że nie znikają po 24 godzinach.

Dzięki tej opcji, masz większą swobodę w kreowaniu interesujących treści, które przyciągną uwagę użytkowników.  Jednak trzeba pamiętać o tym, że algorytm „podrzuca” użytkownikom Reelsy tylko przez krótki czas. Bez promowania postu, wyświetlenia przestają rosnąć, jednak materiał wciąż zostaje na naszym profilu i jest do wglądu dla odwiedzających.

Jaki z tego wniosek ? Reelsy możemy porównać to do tradycyjnej ulotki.  

Wyobraźmy sobie, że dostajemy taką ulotkę na ulicy. Zerkamy … no ładna i albo nas ona zaciekawi i schowamy ją do kieszeni albo wyrzucamy ją do kosza. Cokolwiek się z nią nie stanie to dzięki temu „zerknięciu”  zaimplementowaliśmy informacje o tym, że Wasza restauracja istnieje. W ten sam sposób działają reelsy tylko zmieniło się medium.  Dodatkowo jeśli „ulotka” jest wizualnie atrakcyjna są spore szanse, że potencjalny Klient zapisze sobie film – dlatego tak ważny jest pomysł, jakość nagrania i zmontowania Reelsów.  Jeśli chodzi o restauracje, bardzo często szukamy ich w internecie w momencie gdy zastanawiamy się gdzie wyjść spotkać się z przyjaciółmi lub gdzie zamówić jedzenie. Jeśli wyświetli nam się ładnie pokazane danie czy przestrzeń, to zdecydowanie chętniej wybierzemy właśnie tą restauracje. Z racji tego, że jest to forma multimedialna, a nie papierowa, mamy dużo szersze spektrum i więcej możliwości przedstawienia marki.

 

Stop motion - video zrealizowane w formie stop motion pokazujące zawartość boxów cateringowych. Mamy ciekawą, krótką formę przedstawiającą zawartość - w ten sam sposób możemy przedstawić każde danie, nie tylko te na wynos.

Przedstawienie procesu realizacji dania w sposób elegancki, bardziej reklamowy, idealny do promowania postu. Wymagający realizacyjnie ale piękny wizualnie.

Zatem to co istotne - ile to kosztuje?

Koszty zawsze wyliczamy po ustaleniu zakresu. Przykładowa propozycja dla Was poniżej:

– jeden dzień zdjęciowy operatora,

 niezbędny sprzęt do nagrań (m.in. kamera, obiektywy, oświetlenie),

– konsultacja i pomoc w wyborze konceptu nagrań pasująca do potrzeb i stylu Waszej restauracji,

 – montaż nagranego materiału,

– kolor-korekcja nagranego materiału.

Ilość finalnych materiałów, zależy od wybranego stylu i pomysłu. Przykładowo – w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie stworzyć:

– 6-8 Reelsów o długości do 10 sekund tylko przedstawiających gotowe dania lub

– 4-6 Reelsów typu stop motion ze względu na to, że wymagają więcej pracy lub

– do 3 Reelsów przedstawiających proces przygotowania dania – jest to najbardziej wymagająca forma zarówno od Was jak i ode mnie.

Cena: 1000 PLN

Jeśli macie inny budżet lub pomysł na wideo, które pomoże Wam w promocji Waszej restauracji zapraszamy do rozmowy :).

Pozdrawiamy,

KM2 Media