Close

Instareels / Tiktok

Krótkie filmy, wielki efekt.
Reelsy, których potrzebujesz!

Reelsy pozwalają na dostarczenie wartościowych informacji dla odbiorców w atrakcyjny sposób. Krótkie filmy są świetnym narzędziem do dzielenia się wiedzą na tematy związane z branżą czy interesującymi trendami.

Reelsy oraz Tiktoki są skutecznym narzędziem do konwersji na sprzedaż. Krótkie filmy prezentujące produkty lub usługi w ciekawy sposób zachęcają potencjalnych klientów do zakupu.

Ze mną stworzysz reelsy, które zwiększą zasięg Twojej marki i wzmocnią Twoją obecność na Instagramie. Bez względu na rodzaj branży w jakiej działasz.

Korzystam z profesjonalnych kamer filmowych co gwarantuje przewagę w porównaniu do nagrań telefonem. W trakcie dnia zdjęciowego jestem w stanie stworzyć content na kilka tygodni. Wszystko dzięki doświadczeniu i organizacji pracy. Co minimalizuje Twoje koszty bez utraty jakości.

 • svg

  Profesjonalne podejście. Wysoka kreatywność. Bardzo dobry kontakt. Kamil to osobna godna polecenia do każdej formy współpracy. Polecamy ! 😊

  svgsvgsvgsvgsvg

  Restauracja Rodzinka

 • svg

  Opinia pozytywna to zbyt mało, 5 gwiazdek również! Współpraca z KM2 Media i Kamilem to czysta przyjemność. Świetna atmosfera na planie, profesjonalne wykonanie.

  svgsvgsvgsvgsvg

  Dermiss Akademia Urody

 • svg

  Świetna współpraca. Bardzo dobry kontakt, Kamil służył radą od początku do końca realizacji projektu. Zlecenie wykonane bardzo szczegółowo oraz co najważniejsze terminowo. Gorąco polecam pana Kamila.

  svgsvgsvgsvgsvg

  Marbruk

 • svg

  Zaangażowanie i profesjonalizm. Duża wiedza i kreatywność. Polecam.

  svgsvgsvgsvgsvg

  Siatkomet